DSC_2783

Slowli – mažas šeimos verslas su didelėmis svajonėmis. Puoselėjame meilę gamtai ir tikime, kad rytas ir vakaras gali prasidėti gerokai lėčiau ir paprasčiau. Pasirūpinti savo kūno higiena pasirinkome produktus, kurie yra minimalistiniai ir draugiški aplinkai.

Atradome naują gyvenimo būdą, kuriuo norime dalintis kartu su jumis. Kartu norime žengti naujų sprendimų link ir sumažinti plastiko kiekį savo vonios kambaryje.

Jeigu viena pora pakeis savo įprastus šepetėlius į bambukinius – vandenynuose nusės maždaug šešiais šimtais plastikinių šepetėlių mažiau. Kiek daug galėtume pakeisti visi kartu?

Visi produktai, esantys Slowli – tai mūsų pačių išbandyti ir pamėgti gaminiai, kurie tapo mūsų namų dalimi. Iš pradžių savo atradimais dalinomės su šeima, draugais, bet laikui bėgant nusprendėme, jog norime sukurti vietą, kurioje kiekvienas galėtų rasti sąmoningam vartojimui tinkamus produktus.

Atrinkome tai, kas esame tikri, taps jūsų nepamainomi tvarūs pagalbininkai: metaliniai skustuvai, bambukiniai dantų šepetėliai ir kiti vonios kambario aksesuarai.

DSC_2681